Lékař v oftalmologii - Pardubice, Česká republika - Oftex, s.r.o.

    Oftex, s.r.o.
    Oftex, s.r.o. Pardubice, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Požadujeme

    • ukončené vysokoškolské vzdělání studijního programu - všeobecné lékařství
    • specializovanou způsobilost v oboru
    • odpovědnost a spolehlivost
    • organizační schopnosti
    • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
    • smysl pro týmovou práci, spolehlivost a komunikativnost
    • nadšení pro obor a jeho rozvoj
    • svědomitý a poctivý výkon zdravotnického personálu
    • dodržování zacházení se všemi nástroji, přístroji a technikou dle pokynů výrobce
    • dodržování předpisů BOZP a PO
    • dodržování hygienickoepidemiologického řádu
    • dodržování práv pacientů a etického kodexu lékaře

    Nabízíme:

    • akreditaci pro základní kmen oftalmologie
    • akreditaci pro specializovaný výcvik v oftalmologii
    • stabilní zázemí zavedené kvalitní značky
    • moderní vyšetřovací přístroje
    • příjemné pracovní prostředí
    • podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu
    • vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas
    • pracovní poměr na dobu neurčitou
    • možnost užívání služebního telefonu, notebooku či vozidla
    • prohlubování a zdokonalování svých odborných znalostí
    • možnost využití jazykového vzdělávání anglického jazyka
    • účast na odborných školeních
    • příspěvek na kartu Multisport (po zkušební době)
    • příspěvek na rehabilitace ve smluvním zdravotnickém zařízení
    • možnost využití služeb operačního sálu na klinice
    • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
    • 5 týdnů dovolené
    • možnost přidělení služebního bytu

    Náplň práce:

    • zodpovídá za pacienty v oční ambulanci
    • provádí specializované diagnostické úkony (OCT)
    • provádí laserová ošetření očí
    • účastní se výkonů na operačním sále
    • vykonávání komplexní léčebně preventivní péče v oblasti očního lékařství
    • stanovení dlouhodobě léčebného plánu
    • spolupráce se zdravotnickými pracovníky a lékaři

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní)
    • Angličtina (pasivní)