Finanční účetní - Prague, Česká republika - Profi účtu - daně s.r.o.

    Profi účtu - daně s.r.o.
    Profi účtu - daně s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Náplň práce:

    • příprava obchodních dokumentů (nabídky, objednávky, fakturace, specifikace, apod.) dle zadání
    • komunikace s dodavateli a odběrateli
    • zpracování agendy přijatých a vystavených faktur
    • příprava platebních příkazů a fakturace dle podkladů
    • zpracování ostatních účetních dokladů
    • spolupráce s hlavní účetní a vedením společnosti
    • administrativní práce spojené s účetnictvím

    Požadujeme:

    • základní znalost účetní problematiky
    • smysl pro zpracování úkolů přesně podle zadání
    • pečlivost a zodpovědnost
    • kvalitní znalost MS Office
    • ochota učit se novým věcem
    • samostatnost, ale také cit pro práci v týmu
    • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru

    Nabízíme Vám:

    • zaměstnání na hlavní pracovní poměr možno i na zkrácený poměr
    • perspektivní a stabilní zaměstnání
    • zapojení do zajímavých projektů
    • práci v menším týmu, kde se můžete spolehnout na podporu kolegů
    • možnosti osobního rozvoje

    Požadavky

    • Práce s PC
    • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

    Benefity

    • Stravenky