Lékař/Vedoucí lékař v oboru RFM - Karviná, Česká republika - Lázně Darkov, a.s.

    Lázně Darkov, a.s.
    Lázně Darkov, a.s. Karviná, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Staň se součástí našeho týmu zdravotníků. Přijmeme lékaře/vedoucího lékaře v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny (RFM).

    Náplň práce:

    • Poskytování odborné a specializované léčebné péče v Lázních Darkov, a. s., akreditovaném zařízení pro vzdělávání lékařů v oboru RFM
    • stanovuje, koordinuje, poskytuje a vyhodnocuje individuální léčebný postup a komplexní plán léčby klientů
    • Vykonává samostatnou diagnostickou a léčebnou činnost
    • Předepisuje léčebný plán a režim
    • Dodržuje indikace lázeňské léčby

    Požadujeme:

    • Lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny (RFM)
    • Licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře nebo primáře v oboru
    • Lékař se specializací Neurologie, Chirurgie, Interna, Gynekologie a další
    • zkušenosti s lázeňským provozem – výhodou
    • komunikativnost a vstřícné chování
    • profesionální a aktivní přístup k práci

    Nabízíme:

    • Pracovně-právní vztah: plný úvazek, zkrácený úvazek, DPP, DPČ
    • Zázemí velké a stabilní společnosti akreditované pro vzdělávání lékařů v oboru RFM
    • Zajímavý systém bonusů a benefitů pro zaměstnance
    • Osobní ohodnocení, měsíční prémie dle vnitřního předpisů
    • Náborový příspěvek

    Benefity:

    5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, cenově výhodné podnikové stravování, ambulantní lázeňská léčba, možnost ubytování, parkování v objektu Lázní Darkov, podporu dalšího odborného růstu, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady

    Nástup možný ihned nebo podle dohody