Technik pro realizaci podlahových krytin a dveří - Prague , Česká republika - LUKOR s. r. o.

    LUKOR s. r. o.
    LUKOR s. r. o. Prague , Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Náplň práce:

    • převzetí zakázky z obchodního úseku, její kompletní příprava po technické stránce v rámci zavedeného systému, včetně zaměření
    • řadné vedení díla jak po technické stránce, tak po stránce administrativní (vedení stavebního deníku, zápisy z kontrolních dnů apod.)
    • vedení pracovníků provádějících dílo, ať již vlastních nebo smluvních v rámci provádění subdodávek
    • průběžná kontrola kvality dílá včetně přejímání jeho částí od subdodavatelů
    • zajištění podkladů pro průběžnou fakturaci zakázek, konečnou fakturaci a předání díla
    • řešení případných reklamací na díle vzniklých včetně adminsitrace

    Požadujeme:

    • SŠ vzdělání nejlépe technického/stavebního směru
    • vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči zátěži, pozitivní a aktivní přístup
    • dobrá úroveň sociálních dovedností: komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování
    • dobrá úroveň organizačních dovedností: samostatnost, důslednost, pečlivost, schopnost rychlé orientace v prostředí středně velké společnosti
    • dobrá znalost práce s PC (Excel)
    • praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
    • znalost práce v systému Vision32 výhodou
    • řidičský průkaz sk.B

    Nabízíme:

    • hlavní pracovní poměr, výkonnostní odměny
    • zázemí stabilní společnosti (od r.1992)
    • zajímavá a kreativní práce v atraktivním prostředí
    • služební telefon

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)