Nabídky práce
Frýdlant nad Ostravicí

    Vyznáte se v automotive plánování? Pak je pozice plánovač výroby stvořena pro Vás. Frýdlant nad Ostravicí - BATZ Czech s.r.o.

    BATZ Czech s.r.o.
    BATZ Czech s.r.o. Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 dny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    Zdravíme Vás z Frýdlantu nad Ostravicí

    Jsme stabilní moderní mezinárodní společnost a naším revírem v České republice je svařování, montáž a plastové vstřikování. Přidejte se do naší party BATZ CZECH a plánujte s námi výrobu. Více se o nás dozvíte ve videu TADY.

    Co k práci potřebujete?

    Dobrý plánovač ví, kde se co šustne a umí vše pečlivě zorganizovat a vykomunikovat. Rád se také dozví něco nového.

    SŠ vzdělání s maturitou.

    Zkušenosti s plánováním v automotive společnosti.

    Středně pokročilou znalost angličtiny (B2).

    Uživatelskou znalost práce na PC, zejména MS Excel.

    ŘP sk. B.

    A co Vás čeká?

    Nejdříve se ‍ seznámíte s 9 kolegy z logistického oddělení. Na pozicích plánovačů budete 2. Provedeme Vás produktovým portfoliem a dozvíte se specifika naší firmy. Proškolíme Vás také, jak na inventury a naše interní systémy. Pracovat budete v programech Xpert a Excel.

    Zpracovávání denního/týdenního výrobního plánu.

    Plánování dodávek materiálu, zajištění potřebného materiálu pro sériovou výrobu a výrobu náhradních dílů dle požadavků zákazníka.

    Dodržování termínu dodávek dle FIFO.

    Účast na každoročních inventurách.

    Spolupráce se zákaznickým oddělením, oddělením interní logistiky a nákupu.

    Práce se skladovým systémem a vnitropodnikovým IS.

    A proč jsou naši zaměstnanci tak spokojení?

    Protože u nás kromě velkého množství bonusů našli férovou komunikaci, prima lidi podobného smýšlení, pracovní jistotu a také moderní vybavení.

    Mzda kč + finanční bonusy,

    5 týdnů dovolené,

    pružná pracovní doba,

    možnost home office,

    odměna za pracovní výročí, bonus za loajalitu,

    odměna za doporučení nového kolegy nebo kolegyně,

    odměna za zlepšovací návrhy,

    hrazené jazykové a odborné vzdělávání,

    příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti

    možnost kariérního růstu,

    práce ve stabilní mezinárodní společnosti s tradicí,

    parkoviště a zázemí pro cyklisty,

    work life balance.

    Plánujme společně

    Zašlete nám svůj životopis, případně vyplněný profil LinkedIn. Pak už čekejte telefonát, při kterém si domluvíme termín setkání. Pohovor je jednokolový a seznámíte se při něm s HR a přímým vedoucím. Vyjádření se dozvíte do 14 dnů.

    Na setkání s Vámi se těší

    BATZ CZECH, s.r.o.