Mísič/ka - Hradec Kralove, Česká republika - Hradecká pekárna, s.r.o.

    Hradecká pekárna, s.r.o.
    Hradecká pekárna, s.r.o. Hradec Kralove, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Do Hradecké pekárny přijmeme nové kolegy na pozici: Pekař/ka - mísič/ka.

    Jedná se o třísměnný provoz, PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned.

    Náplň práce:

    odborné pekařské činnosti - obsluha mísícího centra - mísení těst dle stanovených parametrů
    - dodržování a kontrola technologických postupů a výtěžnosti
    - dodržování expirace surovin
    - vedení výrobních záznamů
    - kontrola a udržování čistoty pracoviště
    - dodržování zásad BOZP, PO a dalších zákonných předpisů ve výrobě
    - hlášení případných neshod mistrovi směny
    - efektivita a produktivita práce na svěřeném úseku