Nabídky práce
Zlín

    Snídaňový pracovník - Zlin, Česká republika - Baltaci Atrium s.r.o.

    Baltaci Atrium s.r.o.
    Baltaci Atrium s.r.o. Zlin, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Popis

    Informace
    Skupina Baltaci působí ve Zlínském regionu jako významný provozovatel několika hotelů, restaurací, bister a cateringového centra. Hledá pro Hotelu Baltaci u Náhonu pracovníka pro přípravu snídaní.

    Náplň práce:

    •příprava bufetu se snídaní a nápoji (snídaně formou švédských stolů)

    •debaras stolů během snídaní

    •úklid prostorů restaurace a kuchyně

    •umývání nádobí po snídaních

    •občas i obsluha večeří
    Co od vás očekáváme

    •samostatnost

    •pracovitost

    •dřívější zkušenosti v oboru výhodou

    •pozitivní vztah k restauračnímu provozu

    •flexibilita

    •znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
    Co vám nabízíme

    •směny: sobota a neděle: 07:00 – 12:00 hodin, po dohodě možnost brigády i v týdnu

    •zaměstnání na dohodu o provedení práce

    •práce vhodná pro studenty i důchodce

    •možnost profesního růstu

    •zázemí stabilní společnosti působící na trhu hotelnictví řadu let

    •benefity skupiny BALTACI

    •dlouhodobou spolupráci