Operátor/ka výroby 1 směnný provoz Nový Jičín - Novy Jicin, Česká republika - REAL JOB s.r.o.

    REAL JOB s.r.o.
    REAL JOB s.r.o. Novy Jicin, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Zaměstnání na jednosměnný provoz v Novém Jičíně. Práce je svým charakterem vhodná pro muže i ženy.

    Náplň práce:

    - kontrola kvality vyrobených klobouků
    - obsluha strojů na výrobu klobouků
    Co od vás očekáváme
    - dobrý zdravotní stav ( práce není vhodná pro alergiky na zvířecí chlupy a astmatiky)
    Co vám nabízíme
    - práci pouze 1 směnu (6:30 - 14:30)
    - základní platové ohodnocení Kč
    - možnost dalších příplatků (osobní ohodnocení až 5000Kč měsičně, výkonostní ohodnocení až 3000Kč)
    - 25 dní dovolené
    - stravování přímo ve firmě (příspěvek 55% na oběd)
    - možnost práce přesčas s příplatkem 25%
    - výplatní termín 15. den v měsíci
    - není potřeba předchozí praxe
    - nástup možný ihned nebo dle domluvy