Procesní inženýr - Tabor, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Tabor, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Připojte se k nám jako Procesní inženýr do výroby a budete mít jedinečnou příležitost pracovat na optimalizaci výrobních i nevýrobních procesů.

    Popis pozice

    • Spolupráce při vývoji a implementaci nových technologických postupů
    • Příprava a zajištění náběhu nových projektů do výroby
    • Příprava procesních plánů a parametrů
    • Komunikace a spolupráce napříč společností

    Požadavky

    • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
    • Výhodou praxe na dané pozici (absolventy zaučíme)
    • Orientace ve výkresové dokumentaci, znalost MS Office
    • Schopnost komunikace v angličtině (min. B1)
    • Znalost štíhlé výroby výhodou
    • Ochota se učit, pozitivní přístup k práci, zodpovědnost

    Nabízíme

    • Stabilitu práce v moderní mezinárodní společnosti
    • Příjemné pracovní prostředí s lidským přístupem ke svým zaměstnancům
    • Nástupní mzdu podle zkušeností s možností růstu
    • Možnosti odborného zaškolení a průběžného vzdělávání
    • Pět týdnů dovolené
    • Balíček zaměstnaneckých benefitů
    • Firemní akce

    Požadované jazyky

    • Čeština