Servisní technik - Třebíč, Česká republika - STRONG HAND EUROPE s.r.o.

    STRONG HAND EUROPE s.r.o.
    STRONG HAND EUROPE s.r.o. Třebíč, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Hledáme posilu našeho týmu na pozici SERVISNÍ TECHNIK PRO ELEKTROZAŘÍZENÍ.

    Náplň práce:

    • Testování a výstupní kontrola prodávaných produktů
    • Zabezpečování záručního a pozáručního servisu prodávaných produktů
    • Diagnostika a opravy závad
    • Posouzení reklamací, správa reklamačních řízení
    • Komunikace se zákazníky
    • Vypracování servisních zpráv, statistik a analýz
    • Správa skladu náhradních dílů
    • Evidence dat v interním systému
    • Občasné servisní výjezdy

    Očekáváme:

    • Orientaci na zákazníka
    • Komunikační a organizační schopnosti
    • Zaměření na cíl a odpovídající pracovní nasazení – aktivní přístup
    • Samostatnost, spolehlivost, loajalita
    • Ukončené střední vzdělání v oboru elektro
    • Vyhláška 50
    • Manuální zručnost a technické myšlení
    • Ochota učit se
    • Řidičský průkaz sk. B
    • Počítačová gramotnost (MS Office, CRM, ERP, apod.)
    • Znalost angličtiny výhodou (není podmínkou)

    Nabízíme:

    • Práci na HPP ve stabilní společnosti (vhodné i pro absolventy)
    • Nástupní plat 25 – 30 tisíc Kč podle zkušeností
    • Bonusy dle plnění plánu a činností
    • Příspěvek na stravování
    • Práce v mladém kolektivu menší firmy
    • Podporu zkušených kolegů

    Kontakt: Vaše životopisy prosím zasílejte na