Svářeči a strojní zámečníci - Brno, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Vyrábíme průmyslové parní turbíny na zakázku ve více než 90 zemích světa, a v tom co děláme jsme jednička.

    Máme vlastní výrobní areál v centru Brna, kde nejen že ráno, odpoledne i večer bez problémů zaparkujete, ale během obědové pauzy se můžete i pohodlně najíst v naší firemní kantýně jen pár kroků od vašeho budoucího pracovního místa.

    Nyní hledáme nové kolegy do výroby na tyto pozice:

    • Svářeč - ranní / odpolední směny
    • Strojní zámečník - ranní / odpolední / noční směny

    Popis pozice

    na pozici svářeče:

    • Svařování potrubních dílů
    • Svařování turbinových skříní a bloků
    • Příprava a sestavování dílců do celků
    • Příprava dílů pro následné operace

    na pozici strojního zámečníka:

    • Kompletace součástí dle technologické dokumentace
    • Drobné zámečnické a ruční práce
    • Práce na konvenčních obráběcích strojích
    • Manipulace s břemeny a nadrozměrnými dílci
    • Čtení výkresové dokumentace
    • Práce se základními měřidly a s dalšími nástroji

    Požadavky

    • SŠ (strojírenství/strojírenská výroba)
    • Svářečský průkaz
    • Praxi v oboru alespoň 2 roky
    • Schopnost číst výkresovou dokumentaci
    • Manuální zručnost

    • SOU/SŠ vzdělání technického směru – obor strojní zámečník
    • Orientace ve výkresové dokumentaci
    • Umíte pracovat se základními dílenskými měřidly
    • Svářečský kurz TIG výhodou

    Nabízíme

    • Měsíční a roční bonusy
    • 8 dní dovolené navíc
    • Zkrácená pracovní doba na 7,5 hodiny
    • Jídlo v kantýně za symbolickou cenu
    • Multisport karta
    • Odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj

    Požadované jazyky

    • Čeština