Procesní inženýr - Pardubice, Česká republika - ADECCO spol. s r.o.

    ADECCO spol. s r.o.
    ADECCO spol. s r.o. Pardubice, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    ADECCO spol. s r.o. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Pro společnost se sídlem v Pardubicích - Starých Čívicích, hledáme schopného procesního inženýra/ku.

    Náplň práce:

    - zodpovědnost za technologické procesy a příprava výroby nových modelů na svěřených linkách,
    - organizace spolupráce s dodavateli strojních zařízení,
    - spolupráce na nových projektech,
    - tvorba a údržba dokumentace,
    - reporting managementu,
    - spolupráce s ostatními odděleními,
    - tvorba analýz na svěřeném úseku,
    - spolupráce s oddělením výroby a údržby na vyřešení problémů na výrobních linkách.
    Co od vás očekáváme
    - vysokoškolské vzdělání (technologického, elektronického nebo chemického směru),
    - pokročilá AJ podmínkou,
    - praxe na pozici technologa ve strojní firmě velkou výhodou,
    - znalost MS Office, CAD,
    - technický rozhled,
    - znalost ISO systému pro automobilový průmysl
    - proaktivní, zodpovědný přístup.
    Co vám nabízíme
    - příspěvek na dopravu až 3.525,-Kč,
    - 5 týdnů dovolené po 1/2 roce,
    - obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně,
    - firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení,
    - příspěvek 5% na penzijní připojištění po 1 roce,
    - odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000,-Kč,
    - zlevněné volání po 1 roce,
    - věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu.