Nabídky práce
Pilsen

    Cost planner - Plzeň, Česká republika - Orienta Czech

    Orienta Czech
    Default job background
    Popis
    Co Vás čeká?

    - pozice zasazená do HQ Operations – zaměření na ČR, Francii a další země
    - spolupráce s projektovými týmy – analýza nákladů technologického procesu a technických specifik projektu a návrhy na snížení nákladů
    - specifikace nákladů na nové výrobní projekty
    - vyhodnocení nákladů na nové projekty (po technické stránce)
    - tvorba a hodnocení akčního plánu
    - spolupráce s oddělení neustálého zlepšování na hodnocení jejich návrhů
    - podpora dalších oddělení v otázce technicko-ekonomické analýzy
    Požadujeme:

    - SŠ/VŠ technické vzdělání
    - min. 2 roky praxe na obdobné pracovní pozici nebo v oblasti technického nákupu, designu, procesního engineeringu apod.
    - AJ – plynulá komunikace (B2/C1) – nadřízený v zahraničí + pozice je situována globálně
    - dobrá znalost Excel
    - výhodou bude znalost SAPu
    A nabídka pro Vás

    - místo výkonu práce: Plzeň
    - možnost 2x týdně home office
    - 5 týdnů dovolené
    - příspěvek na dopravu
    - 13. mzda, osobní ohodnocení
    - příspěvek na penzijní připojištění
    - dotované stravování
    - odměna za odpracovaná léta
    - příspěvek na jazykové kurzy

    Sektor:

    Funkce/Pozice:

    Typ zaměstnání: Dauerhafte Arbeit

    Profesní úroveň: Unbefristet