Dělník ve výrobě - Ceske Budejovice, Česká republika - Personal fabric - agentura práce, a.s.

    Personal fabric - agentura práce, a.s.
    Personal Fabric- Agentura Prace, a.s. background
    Na plný úvazek

    O násOdhal zajímavé zákulisí výroby v Českých Budějovicích Hledáme zručné nadšence, kteří se nebojí chopit výzev a vyrábět věci, které mění hru.

    Místo výkonu práce: České Budějovice
    Směnnost: Směnný provoz

    Náplň práce:

    Momentálně obsazujeme více pracovních pozic. Na základě pohovoru Vám nabídneme pozici, která Vám bude vyhovovat a odpovídat Vašim zkušenostem s patřičným finančním ohodnocením.

    Co od Vás očekáváme:

    • Zkušenosti s obsluhou strojů
    • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Hrubá měsíční nástupní mzda až 32.000,- Kč vč. prémií
    • Prémie za kvalitu práce
    • Ubytování zdarma
    • Navíc diety až 333,- Kč/den podle místa bydliště
    • Práce ve směnném provozu
    • 25 dní dovolené
    • Dotované stravování
    • Příplatek za noční směnu
    • Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
    • Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
    • Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
    • Nástup možný ihned

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Finanční bonusy / prémie
    • Kariérní růst
    • Zálohy ze mzdy
    • Příspěvek na ubytování
    • Přátelské prostředí