Nabídky práce
Karlovy Vary

    Facility manažer/ka pro Karlovy Vary/Plzeň - Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Mark2 Corporation Czech, a.s.
    Mark2 Corporation Czech, a.s. Karlovy Vary, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 6 dny

    Mark2 Corporation Czech a.s. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Jste technicky založení, asertivní, časově flexibilní a chcete řídit svůj tým? Pokud je vaše odpověď ANO, přidejte se k přední české společnosti v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií a získejte zajímavou práci s možností osobní realizace.

    Náplň práce:

    • Řízení odborných a technologických postupů prací všech integrovaných facility služeb (Technická správa budov a další podpůrné služby)

    • Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených údržbářů, všech druhů služeb na objektech zákazníka, v souladu s platnými zákony, firemními předpisy a smluvními vztahy

    • Dodržování BOZP a PO, dalších souvisejících zákonů a interních předpisů společnosti

    • Provádění kontrol kvality poskytovaných služeb podle Smlouvy s klientem

    • Kontrola a řízení zakázek a řízení dokumentace EMS,QMS atd.

    • Schvalování objednávek a kontrola dodržování technologické kázně (objednáváno u určených dodavatelů)

    • Řešení žádostí, případně stížností, zákazníka nebo zaměstnance

    Požadavky:

    • SŠ technického směru

    • Zkušenost s řízením zakázek v oblasti průmyslu, obchodním centru nebo administrativní budově – PODMÍNKOU (alespoň 2 roky)

    • Pružnost v myšlení, otevřenost ke změnám

    • Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu

    • Schopnost týmové spolupráce a zvládání stresu

    • Dobrou znalost práce s MS Office

    Nabízíme:

    • Mzdu od Kč

    • Samostatnou, odpovědnou pozici

    • Zvýhodněné volání O2

    • Zázemí ve stabilní společnosti

    • Příspěvek na stravování

    • Služební PC a telefon

    • Happy days

    • MultiSport kartu

    • Služební automobil

    Kontakt:
    Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.