Fajn brigáda ve skladu - Benešov, Česká republika - INDEX NOSLUŠ s.r.o.

    INDEX NOSLUŠ s.r.o.
    INDEX NOSLUŠ s.r.o. Benešov, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Informace
    Hledáš práci v čistém prostředí? Lákají tě odpolední směny? Vyhovovalo by ti domlouvat si docházku dle svých možností? V takovém případě máme pro tebe fantastickou nabídku

    Nikdy jsi nepracovali ve skladu? Nevadí Vše ti bude vysvětleno v rámci zaškolení - zkušeností není třeba.

    Přehled k brigádě:

    ➛ Náplň práce: třídění neprodaného zboží z prodejen (non-food), balení, příprava palet na přepravu
    ➛ Lokalita: Divišov
    ➛ Směny: 13:30 - 21:00
    ➛ Docházka: ve všední dny dle domluvy
    ➛ Mzda: 173 Kč/hod

    Neváhej nás oslovit Rádi se s tebou na brigádě domluvíme :-)
    Co od vás očekáváme
    - plnoletost
    - pravidelnou docházku
    Co vám nabízíme
    - mzdu 173 Kč/hod
    - možnost zasílání zálohy ze mzdy na účet i každý den
    - docházku domluvou dle tvých kapacit
    - odpolední směny
    - dlouhodobou spolupráci