Hledá se nadšenec do hodinek - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Česká rodinná společnost s dlouholetou tradicí zabývající se exkluzivním zastoupením, prodejem a komplexním servisem vysoce kvalitních hodinek různých světových značek (jako například Rolex, Tudor, Longines, Breitling anebo Tissot) hledá kolegu/kolegyni, kteří nám pomohou dále rozvíjet dosažené postavení na trhu - srdcaře, profesionály, jenž dokáží fungovat samostatně, jsou spolehliví a pečliví.

    Popis pozice

    • Prezentace zákazníkům výjimečný svět hodinek vysoké kvality - telefonicky iosobně na prodejně
    • Udržovat obchodní vztahy se stávajícími klienty
    • Přetvářet přání zákazníků do nabídek aservisních služeb
    • Spolupracovat sostatními prodejnami
    • Pracovat sinterním softwarem
    • Rozvíjet se osobnostně iv oboru, stále zdokonalovat své znalosti oproduktech

    Požadavky

    • Nadšení pro svět kvalitních hodinek
    • Zkušenosti s prodejem
    • Efektivně komunikovat se zákazníky
    • Aktivní znalost anglického jazyka (B2)
    • Uživatelská znalost PC
    • Minimálně SŠ vzdělání

    Nabízíme

    • Stabilní zaměstnání u prestižního zaměstnavatele
    • Příjemné pracovní prostředí
    • Odměny ke mzdě
    • Produktové školení a možnost rozvíjet svoje znalosti ze světa hodinek
    • Účast na firemních akcích
    • Zdravotní volno (sick days)
    • Příspěvek na stravování

    Požadované jazyky

    • Čeština