Provozní chemik - Znojmo, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Znojmo, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Společnost, jež je jedním z největších výrobců a prodejců sanitárních potřeb v České republice a také na Slovensku, hledá kolegu na pozici Provozního chemika Budete pracovat zejména ve výrobní laboratoři a také v galvanovně. Získáte různé benefity od příspěvku na penzijní připojištění, dotované obědy až po odborná školení a další.

    Zní to jako něco pro Vás? Tak čtěte dále.

    Popis pozice

    • Pracovat ve výrobní laboratoři, kde budete například míchat látky, testovat chemické reakce a další
    • Připravovat chemické lázně a provádět jejich rozbory
    • Jednat s dodavateli chemikálií a výrobního zařízení, ale také se státními úřady
    • Spravovat odpadové hospodářství a obsluhovat ČOV
    • Dodržovat procesy a BOZP
    • Úzce spolupracovat s výrobou

    Požadavky

    • Máte vzdělání SŠ/VŠ chemického zaměření
    • Máte praxi ideálně z chemické laboratoře strojírenské firmy
    • Výhodou je znalost systémů EKOkom či ISPOP

    Nabízíme

    • Jednosměnný provoz – pouze ranní směny
    • Postupné navyšování dovolené
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na volnočasové aktivity
    • Dotované obědy
    • Zvýhodnění tarif od O2
    • Odborná školení
    • Možnost osobního i kariérního rozvoje
    • Kurz anglického jazyka v rámci firmy

    Požadované jazyky

    • Čeština