Nabídky práce
Prague

    Recepční ve fitness centru - Prague, Česká republika - HAMMER STRENGTH FITNESS s.r.o.

    HAMMER STRENGTH FITNESS s.r.o.
    HAMMER STRENGTH FITNESS s.r.o. Prague, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Hammer Strength Fitness Sparta hledá nového člena do svého týmu Pokud máte rádi fitness, komunikaci s klienty a jste plní energie, připojte se k nám

    Náplň práce:
    - Odbavování klientů na recepci
    - Příprava osvěžujících nápojů na baru
    - Poskytování informací o našich službách a nabídce
    - Pomoc s organizací a řízením provozu fitness centra
    - Dohled nad pořádkem ve fitness

    Pokud jste nadšení do toho, co děláte, a chcete být součástí našeho skvělého týmu, pošlete nám svůj životopis nebo se rovnou potkejme Těšíme se na vás

    Shaníme 1 pozici na HPP a cca 3 pozice na víkendové brigády.
    Co od vás očekáváme
    Požadujeme:
    - Komunikační schopnosti a příjemný projev
    - Zájem o fitness a zdravý životní styl
    - Angličtina (základní je výhodou)
    - Schopnost pracovat v týmu i samostatně
    - Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
    - Spolehlivost
    - Organizovanost
    Co vám nabízíme
    Nabízíme:
    - Příjemnou pracovní atmosféru v mladém kolektivu
    - Možnost seberealizace (sociální sítě) a růstu v oboru fitness
    - Produktové a baristické školení
    - Neomezený vstup do fitness
    - Slevy na sportovní oblečení, produkty baru atd.
    - Flexibilní plánování směn

  • D.I, a.s. Sedlčany, Česká republika

    Místo výkonu práce: Sedlčany · Sportovní a relaxační komplex Vltavan Sport, náměstí T. G. Masaryka 28, Sedlčany · Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Masér a fyzioterapeut s praxí a zkušenostmi - Sedlčany · Benefity · Široká klientela sportovního a relaxačního centra Vltava ...