Obchodní zástupce - Nevratice, Česká republika - AGRO Chomutice a.s.

    AGRO Chomutice a.s.
    AGRO Chomutice a.s. Nevratice, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Jsme zemědělská společnost. Vedle provozování klasické zemědělské činnosti máme obchodní oddělení, které se zabývá obchodem s přípravky na ochranu rostlin. Do tohoto týmu hledáme nového kolegu. Vzhledem k potřebě fyzické manipulace s těžkými přípravky, je tato pozice vhodná spíše pro muže.

    Náplň práce

    • kontakt se zákazníky
    • skladová evidence
    • rozvoz přípravků
    • další administrativní práce

    Požadavky

    • minimální vzdělání: vyučení
    • řidičský průkaz sk. B
    • komunikativnost
    • samostatnost, flexibilita
    • odpovědnost
    • osvědčení o nakládání s přípravky na ochranu rostlin výhodou (umožníme získat)
    • vztah k zemědělství

    Co nabízíme

    • zajímavé platové ohodnocení
    • po odpracovaném roce příspěvek na penzijní pojištění (500,- Kč) a životní pojištění 3.600,- Kč za rok
    • obědy za 20,- Kč
    • roční prémie
    • věcné benefity ze zemědělské činnosti

    Benefity

    • Naturální výhody
    • Závodní stravování
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění

    Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám životopis na e-mail , případně volejte na tel. číslo

    Další informace:
    Typ smluvního vztahu:

    • Pracovní smlouva

    Délka trvání pracovního poměru:

    • Na dobu neurčitou

    Benefity:

    • Notebook
    • Mobilní telefon
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • Bonusy/prémie

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)