Výroba plastových karet - Ostrava, Česká republika - Comac jobs s.r.o.

    Comac jobs s.r.o.
    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Chceš si vydělat a nevadí ti práce na krátký a dlouhý týden? Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude mít možnost pracovat v čistém, moderním a vyspělém technologickém centru. Jedná se o jednoduchou výrobu plastových karet v Ostravě - Svinově.
    V případě zájmu mě prosím kontaktujte.

    Pracovní náplň:

    - úkony, které tě pořádně naučíme
    - práce na laminačních linkách ve stoje
    - zajištění správnosti nastavení linek
    - kontrola kvality vyrobených ID karet
    Co od vás očekáváme
    - ochotu pracovat na 12 hodinové směny - RANNÍ a NOČNÍ SMĚNY (krátký, dlouhý týden)
    - výpis z rejstříku trestů
    - spolehlivost
    - zodpovědnost
    - aktivní přístup k práci
    Co vám nabízíme
    - práce na hlavní pracovní poměr
    - čistá mzda okolo Kč měsíčně
    - 20 dní dovolené
    - 5 dní dovolené NAVÍC
    - stravenkový paušál
    - přestupy do kmene v rámci zkušební doby

    V případě zájmu mě prosím kontaktujte na níže uvedené telefonní číslo.
    Prohlídka pracoviště je možná po domluvě.