Brusič|160-180 Kč/hod|Nástup ihned| - Strakonice, Česká republika - DE WAARDE s.r.o.

    DE WAARDE s.r.o.
    DE WAARDE s.r.o. Strakonice, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Společnost působící v oblasti automotive hledá operátory výroby pro svojí pobočku v Jižních Čechách.

    Požadujeme:

    • Manuální zručnost
    • Ochota učit se novým věcem
    • Práce ve směnném provozu
    • Dobrý zdravotní stav – práce ve stoje

    Náplň práce:

    • Výroba hliníkových dílů pro automobilový průmysl. Obsazujeme různé pozice
    • Broušení rámu dveří (okenní část) a následné leštění rámu. (Příprava produktu na lakování)
    • Kontrola hotových výrobků
    • Ukládání a přenášenín hotových výrobků do palet a regálů

    Nabízíme:

    • Mzda 160 až 180,–/hod (čistého)
    • Týdenní zálohy již po prvním odpracovaném týdnu
    • Nadstandartní ubytování ( do práce 5 min. pěšky )
    • Nebo příspěvek na dopravu 100–150 Kč/ za každou směnu
    • Možnost přesčasů
    • Místo výkonu práce: Jižní Čechy-Blatná
    • Pro více informací neváhejte kontaktovat našeho koordinátora

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola