Asistent/ka nákupu a logistiky - Mělník, Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Mělník, Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background
    Popis

    Asistent/ka nákupu a logistiky

    Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka nákupu a logistiky.

    Náplň práce:

    • Komunikace s obchodními partnery
    • Domlouvání objednávek a dodání s dodavateli zboží
    • Zajišťování logistických služeb u dodavatelů – objednávka kamiónů pro přepravu zboží (ČR i Evropa)
    • Objednávání materiálu potřebného na skladě a v kanceláři – objednávání přepravních boxů, obalového materiálu, kancelářských potřeb
    • Komunikace s celním deklarantem – domlouvání termínů, zasílání dokumentace, případně přítomnost při clení
    • Zajištění cenových nabídek zájemcům o spolupráci / klientům
    • Dohledávání jednotlivých dílů z objednávek, ověřování jejich dostupnosti, změny množství, cen atd. a předávání informací v rámci týmu
    • Shromažďování podkladů od zaměstnanců a předávání finančnímu oddělení (scanování účtenek, nemocenských, dovolených atd.)
    • Vedení evidence příchodů a odchodů zaměstnanců
    • Hledání nových dodavatelů v logistice
    • Plánování kapacit skladu – znalost aktuálního stavu skladu, jeho kapacity, podle toho řízení objednávek
    • Kontrola příchozích faktur od dodavatelů, jestli souhlasí dodaná služba (doprava zboží), případně jestli bylo dodáno fakturované zboží – ve spolupráci s vedoucím logistického centra

    Požadujeme:

    • Svzdělání
    • Český jazyk na komunikativní úroveň
    • RJ a AJ/NJ – komunikativní úroveň
    • Zkušenosti – v oblasti nákupu, logistiky nebo administrativy
    • Znalost balíčku MS Office
    • Komunikativní dovednosti, organizační schopnosti
    • Zodpovědnost, spolehlivost, smysl pro detail

    Nabízíme:

    • Stabilní pozici v malé rodinné firmě
    • Práci na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
    • Bonusy/prémie
    • Možnost občasné práce z domova po domluvě
    • Místo výkonu práce: Mělník

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Možnost home office