obchodník platebních řešení - Prague, Česká republika - mPOS Solutions s.r.o.

    mPOS Solutions s.r.o.
    mPOS Solutions s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Společnost mPOS Solutions s.r.o., ,

    zabývající se prodejem platebních terminálů a v této oblasti je partnerem pro Českou spořitelnou, Global Payments, Unicredit Bank, Teya Czech republic, Diebold Nixdorf a AEVI CZ,

    hledá vhodného kandidáta/ku na pozici:

    Obchodník platebních řešení

    Popis pozice: Obchodník platebních řešení – platební terminály, produkt mposka

    Místo pracoviště: Praha, česká republika

    Termín nástupu: Ihned

    Typ smluvního vztahu:HPP, OSVČ

    Náplň práce:

    • Prodej produktů a služeb (mposka, platební terminály)
    • Pronájem produktů a služeb (mposka, platební terminály)
    • Vedení obchodních jednání u zákazníků
    • Péče a komunikace s klienty – telefonicky i emailem
    • Zodpovědnost za svěřené zákazníky
    • Komunikace a spolupráce s jednotlivými úseky společnosti
    • Vyřizování veškerých požadavků stávajících klientů
    • Zodpovědnost za plnění stanovených cílů
    • Reporting

    Očekáváme:

    • SŠ/VŠ
    • Komunikativnost, aktivní přístup
    • Spolehlivost, samostatnost
    • Pečlivost a organizační schopnosti
    • Schopnost prosadit svůj požadavek
    • Dobrá znalost práce na PC a celkově technická znalost prostředí internetu
    • Uživatelská znalost MS Windows, MS Office
    • Příjemné vystupování
    • Základní znalost anglického jazyka
    • Živnostenský list výhodou

    Obecné předpoklady:

    • Vysoké pracovní nasazení
    • Schopnost analyticky přemýšlet
    • Dobrý týmový hráč

    Doplňkové předpoklady:

    • Znalost cizích jazyků výhodou, ŘP skupina B

    Nabízíme:

    • Zázemí rostoucí a dynamické společnosti
    • Práce v malém příjemném kolektivu v klidném prostředí
    • Odpovídající platové ohodnocení, fixní částka 40.000,-- Kč + provize z prodeje, po zkušební době možnost navýšení platu
    • Stravenkový paušál
    • 20 dní dovolené
    • Extra bonusy

    Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: ,

    do předmětu, prosím, uveďte "Obchodník platebních řešení".

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

    Požadované jazyky

    • Angličtina (pasivní)
    • Čeština (aktivní)