Nabídky práce
Třemošná

    Procesní inženýr - Třemošná, Česká republika - Orienta Czech

    Orienta Czech
    Orienta Czech Třemošná, Česká republika

    před 5 hodinami

    Default job background
    Popis
    Co Vás čeká:

    · Optimalizace a zvyšování produktivity u využívaných procesů a technologií

    · Identifikace a následná implementace nových metod a postupů

    · Příprava a zavádění nových produktů do sériové výroby

    · Kontrola a úprava technické specifikace

    · Orientace v nejnovějších trendech automotive

    Požadujeme:

    · SŠ/VŠ elektrotechnická či strojní

    · Pokročilá znalost MS Office – zejména Excel

    · AJ na komunikativní úrovni (téměř denní využití)

    · Výhodou zkušenosti z výrobních (automotive) společností

    · Analytické myšlení

    Nabízíme:

    · 5 týdnů dovolené

    · Flexibilní pracovní doba

    · Smlouva na dobu neurčitou

    · Příspěvek na penzijní připojištění

    · Stravenková karta

    · Příspěvek na dopravu

    · Vzdělávací kurzy a školení

    Sektor:

    Funkce/Pozice:

    Typ zaměstnání: Dauerhafte Arbeit