Specialista odbavování kampaní - Praha, Česká republika - TV Nova

    TV Nova
    Default job background
    Na plný úvazek

    Láká vás mediální prostředí? Chtěli byste působit na administrativní pozici, kde bude výsledek vaší práce vidět v televizi? Máte analytické schopnosti a rozumíte reportům v excelu? Pak neváhejte a přihlaste se nám

    Co budete dělat:

    • Kontrolovat a následně nasazovat reklamní spoty, teleshopy a sponzorské vzkazy pro vybrané TV kanály
    • Komunikovat s agenturou nebo s klientem při nedodání spotů či dodání ve špatné technické kvalitě
    • Vytvářet měsíční reporty pro OSA
    • Vytvářet týdenní reporty s komerčními logy pro oddělení výzkumu

    Co potřebujete znát, vědět a mít:

    • Zkušenost na analytické pozici alespoň 1 rok (klidně praxe při škole)
    • Středně pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, grafy)
    • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
    • Schopnost zpracovat velké množství dat a dojít k závěru a vytvořit doporučení
    • Orientace na detail a preciznost
    • Zájem o mediální prostředí a pozitivní vztah k TV reklamě

    Co nabízíme:

    • Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
    • Přátelský kolektiv
    • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    • 5 týdnů dovolené
    • 8 volných dnů ročně (4 dobrovolnické, 2 sick days, 2 dny dovolené navíc)
    • Voyo zdarma
    • Benefitní konto Nova + (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
    • Dotaci na stravné (možnost stravování v zaměstnanecké kantýně přímo v budově)
    • Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny zdarma
    • Nadstandardní lékařskou péči
    • Rohlík point přímo v budově
    • Možnost využití partnerských programů
    • Pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
    • Pracovní notebook a mobilní telefon s neomezeným voláním i daty
    • Taxi pendl ze zastávky tramvaje Geologická