Servisní technici trolejbusů a elektrobusů Náborový bonus 50 000 Kč - Plzeň, Česká republika - ŠKODA ELECTRIC

    ŠKODA ELECTRIC
    ŠKODA ELECTRIC Plzeň, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    Hledáme do týmu servisní techniky

    Jsme plzeňská parta Škoda Electric a patříme do Škoda Group, která je součástí investiční skupiny PPF. Vyrábíme elektrické pohony a trakční motory pro trolejbusy, tramvaje, lokomotivy, příměstské vlaky, metro, důlní vozidla a další.

    Budete se s kolegy podílet na garančních opravách a servisu námi dodaných trolejbusů a elektrobusů.

    Lokalita primárně Plzeň a okolí. Nástup k nám je možný ihned.

    Máte ukončené vzdělání v oboru elektro?

    Vlastníte oprávnění dle Nařízení vlády 194/2022 Sb. (původně vyhl. 50/1978 Sb.)? Možno si doplnit u nás.

    Vidíte rádi výsledky své práce?

    Pak hledáme právě Vás Dejte nám prosím o sobě vědět kliknutím na tlačítko "odpovědět"

    Co budete dělat

    • servisní výjezdy na otočku
    • plánované dlouhodobější cesty do zahraničí
    • diagnostika závad (na výkonové a řídící elektronice trolejbusů a elektrobusů)
    • opravy závad a výměny vadných dílů
    • nutná administrativa (zpracování zápisů o odstranění závady, zprávy o kvalitě výrobků aj.)
    • komunikace se zákazníky (pro komunikaci v cizím jazyce můžete využít překladač v telefonu nebo počítači)
    • komunikace s kolegy napříč společností v češtině (posílání diagnostiky, určování příčin závad a spolupráce při jejich řešení)

    Co potřebujete

    • vzdělání v oboru elektro
    • schopnost orientovat se v technické dokumentaci
    • zkušenost s měřícími přístroji
    • Vyhláška 194/2022 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice (dříve Vyhláška 50/1978 Sb. §6) výhodou
    • AJ na základní úrovni
    • řidičský průkaz sk. B
    • ochotu cestovat
    • časovou flexibilitu (občasné plánované servisní výjezdy do zahraničí)

    Jaké další benefity nabízíme

    • 5 týdnů dovolené
    • 2 sick days
    • zkrácená pracovní doba 7,5 hodin denně
    • možnost si vybírat náhradní volno
    • příspěvek na penzijní připojištění 1 500 Kč měsíčně (nárok vzniká okamžikem nástupu)
    • příspěvek do benefitního portálu (Cafeterie) ve výši 1 000 Kč měsíčně
    • dotované závodní stravování v prostorách společnosti (cena oběda od 24 Kč do 34 Kč včetně polévky)
    • diety, při dlouhodobých pracovních cestách navíc kapesné
    • MultiSport karta za zvýhodněnou cenu
    • zvýhodněný firemní mobilní tarif
    • výhodné Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
    • skupinové i individuální jazykové kurzy (skupinové kurzy zdarma)
    • očkování proti chřipce

    Chcete být součástí našeho plzeňského týmu?

    Dejte nám o sobě vědět, ať Vás můžeme poznat. Výběrko většinou zbytečně neprotahujeme a zpravidla nám stačí 1 kolo s přímým nadřízeným. Také Vám rádi ukážeme výrobní halu a provoz.

    Když se vzájemně dohodneme, nic nám už nebrání to společně pořádně rozjet

    Těšíme se na vás

    Lucka z HR