Dělník ve výrobě - Liberec, Česká republika - ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.

    ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.
    ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o. Liberec, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Výrobce kusových a běhounových koberců v Liberci hledá pracovníky do výroby:

    Náplň práce:

    • obšívání kusových koberců na průmyslovém šicím stroji
    • ruční nebo strojové balení kusových koberců
    • obsluha strojů (řezací/běhounové linky)
    • další výrobní činnosti (čištění, opracování koberců, apod.)

    Pracovní podmínky:

    • dvousměnný provoz
    • pracoviště ve Vratislavicích nad Nisou

    Požadujeme:

    • manuální zručnost
    • zodpovědnost
    • znalost práce na šicím stroji
    • dobrá fyzická kondice

    Nabízíme:

    • příspěvek na stravu
    • čtvrtletně příspěvek na kulturu/sport/zdraví

    Ppo zkušební době:

    • čtvrtletní odměna za docházku
    • pololetní odměny
    • bonusy k narozeninám a k pracovnímu výročí

    Po prvním roce zaměstnání:

    • 5 týdnů dovolené
    • měsíční příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní připojištění