marketingový/á pracovník/ce - Brno, Česká republika - Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

    Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.
    Centrum dopravního výzkumu, v.v.i. Brno, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Naším úkolem je, abychom zviditelnili výsledky výzkumu našich kolegů a kolegyň – od zavádění autonomních systémů, vodíkové dopravy, elektrifikace železnice až po udržitelnost dopravy či kvalitu dopravní infrastruktury. Výzkumnou činnost propagujeme formou článků na webu CDV, ale i příspěvků na sociálních sítích. Pro naše kolegy i veřejnost organizujeme různé akce, od akreditovaných školení po firemní teambuilding.

    Je pro Vás popularizace výzkumu výzva? Přidejte se k nám jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

    Co Vás čeká za práci?

    • Budete organizovat semináře, konference, veletrhy, teambuildingové akce, atd.
    • podílet se na tvorbě příspěvků na sociální sítě,
    • tvořit články na náš web a dělat korekturu již vytvořených článků,
    • zodpovídat za nákup reklamních předmětů a vizitek,
    • podílet se na aktualizaci našich webových stránek,
    • to vše po dobu MD a RD naší kolegyně.

    Znalosti a schopnosti, se kterými u nás máte dveře otevřené:

    • Především min. SŠ vzdělání + 2 roky praxe na marketingové pozici, VŠ výhodou,
    • máte organizační schopnosti a nebojíte se přidat ruku k dílu,
    • jste kreativní, ale všeho s mírou,
    • Vaše komunikační a vyjadřovací schopnosti jsou na vysoké úrovni,
    • máte reprezentativní vystupování a vstřícné jednání,
    • ovládáte angličtinu nejméně na úrovni B2,
    • výhodou je, pokud vlastníte řidičský průkaz sk. B a aktivně řídíte.

    Co neumíte, to Vás naučíme a k tomu nabízíme:

    • Široké možnosti v dalším odborném vzdělávání (kurzy, semináře, konference)
    • pružnou pracovní dobu (10:00 - 14:00 pevná část, v pátek od 10:00 - 12:00),
    • přes rok si můžete vzít 5 týdnů dovolené,
    • stravenkový paušál, můžete obědvat v naší jídelně,
    • plně hrazenou Multisport kartu a příspěvky na kulturní a sportovní akce,
    • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké,
    • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
    • a občas se dá pracovat i z domu.

    Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat.

    Budeme se na Vás těšit

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Pružná pracovní doba
    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Dovolená 5 týdnů
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění
    • Multisport karta
    • Stravenkový paušál