Údržba vstřikolisů - Třebechovice pod Orebem, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Třebechovice pod Orebem, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáme šikulu pro jednoduchou údržbu výrobních strojů a příslušenství - pokud jste manuálně zruční, zvládnete práci v provozu i na počítači a hledáte 1 směnný režim, přihlaste se nám

    Práce je vhodná pro muže i ženu, strojírenské vzdělání či praxe u strojů je pak velkou výhodou

    Náplň práce:

    • výměna vstřikovacích forem
    • údržba lisu během směny (mazání, čištění)
    • péče o nalisované výrobky
    • zadávání výroby do PC
    • příprava vstupního materiálu
    • v případě šikovnosti posun na 3D měření

    Požadavky

    • SOU/SŠ vzdělání (technické je ideální)
    • praxe na podobné pozici výhodou
    • manuální zručnost a pečlivost
    • základy práce na PC
    • ochota pracovat na 1 směnu od 6:30

    Nabízíme

    • jednosměnný provoz
    • nástupní mzdu 25.000Kč Kč odměny
    • po zapracování mzdu až Kčz
    • příspěvek na stravování
    • 13. plat a kvartální odměny
    • 20 dnů dovolené a 3 sick days
    • možnost vstupu do posilovny
    • pro dlouholeté zaměstnance příspěvek na dovolenou

    Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

    Požadované jazyky

    • Čeština