Nabídky práce
Prague

    Konstruuj zdraví - Praha, Česká republika - Talentor Czech Republic

    Talentor Czech Republic
    Talentor Czech Republic Praha, Česká republika

    Nalezeno v: beBee S2 CZ - před 15 hodinami

    Default job background
    Hledáme zručného konstruktéra, který se připojí k týmu vývojářů a bude se podílet na projektu od první nápadu až po vlastní sériovou produkci. Těšíte se na výzvu vyvíjet mechanické a mechatronické části přístrojů pro medicínu, včetně technologické zástavby přístrojů a aplikátorů? Pokud ano, čtěte dá ...Hledáme zručného konstruktéra, který se připojí k týmu vývojářů a bude se podílet na projektu od první nápadu až po vlastní sériovou produkci. Těšíte se na výzvu vyvíjet mechanické a mechatronické části přístrojů pro medicínu, včetně technologické zástavby přístrojů a aplikátorů? Pokud ano, čtěte dále

    Popis Pracovní Pozice

    • Konstrukce plastových dílů pomocí 3D CAD systému.

    • Vytváření výkresové dokumentace a spolupráce s kolegy v rámci týmu vývojářů.

    • Hledání nových cest pro vylepšení produktu.

    • Příležitostná manuální práce v dílně při výrobě a sestavování prototypů.

    Požadujeme

    • Zkušenosti s konstruováním a prací s CAD systémy (preferujeme SolidWorks).

    • Znalost technických materiálů a jejich aplikací.

    • Zkušenosti s výrobními technologiemi, včetně zpracování plechů, lisování plastů a obrábění.

    • Znalost návrhu vstřikovaných plastových dílů je výhodou.

    • Komunikativní znalost angličtiny.

    Nabízíme

    • 5 týdnů dovolené + možnost 5. dnů neplaceného volna.

    • 4 dny Sick days.

    • Flexibilní pracovní doba.

    • Home office – dle individuální dohody (cca 1x/týden).

    • Jazykové vzdělávání.

    • Odborné vzdělávání (kurzy, workshopy...).

    • Příspěvek na stravování.

    • Multisport karta.

    • Roční bonusy.

    • Firemní akce nejrůznějšího charakteru.