Projektant v energetice - Pilsen, Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Pilsen, Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background
    Popis

    Projektant v energetice

    Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní dodávky a služby pro energetiku v ČR i ve světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant v energetice.

    Náplň práce

    • Projektování řídicích systémů, nebo regulátorů napětí elektrických generátorů (buzení generátorů), či projektování elektrických ochran, měření a synchronizace elektrických generátorů
    • Práce v "Eplan"
    • Zaučení do detailní problematiky daných projektů a jejich samostatná realizace
    • Řízení dodávek elektro části jednotlivých projektů
    • Implementace produktů a technická podpora ABB výcarsko, případně Implementace špičkových produktů SIEMENS
    • Testování a nastavení vyrobených zařízení
    • Uvádění do provozu v ČR i zahraničí a s tím spojené cestování po celém světě

    Požadujeme

    • Elektrotechnické vzdělání (ideálně alespoň Bc. nebo DiS. Případně Ing.- FAV a FEL)
    • Praxi na obdobné pozici v energetice výhodou, ale rádi přivítáme i nadšeného absolventa V
    • Schopnost a flexibilitu neustále se rozvíjet v oboru
    • Pro-aktivní přístup
    • Angličtinu na komunikativní úrovni – podpoříme jazykovým kurzem
    • Řidičský průkaz B
    • Ochotu cestovat - otevřenost služebním cestám po Evropě i po světě
    • Vyhlášku § 50 (Zákon č.250/2021Sb.) paragraf 6 a vyšší

    Nabízíme

    • Vyškolení uchazečů s praxí i absolventů S/V
    • Práci na zajímavých zahraničních i tuzemských projektech
    • Možnost profesního růstu
    • Pružnou pracovní dobu
    • Bonusový systém odměňování (odměny činí v průměru až 20% nad rámec mzdy)
    • 5 týdnů dovolené
    • 3 sick days
    • Home office po zapracování a domluvě s nadřízeným
    • Stravenkový paušál
    • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění po odpracovaném roce
    • Mobilní telefon i pro soukromé využití
    • Notebook
    • Jazykové kurzy
      1. plat ve výši 100%
    • Náborový bonus Kč
    • Bonus za doporučení kolegy
    • Firemní akce
    • Smlouvu na HPP na 1 rok s možností prodloužení po roce na dobu neurčitou
    • Místo výkonu práce: Plzeň

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Mobilní telefon
    • Notebook
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění
    • Pružná pracovní doba
    • Stravenky
    • Dovolená navíc
    • Sick days
    • Možnost home office
    • 13. plat