Nabídky práce
Litovel

    Technik údržby - Litovel, Česká republika - DSL Food s.r.o.

    DSL Food s.r.o.
    DSL Food s.r.o. Litovel, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Společnost DSL Food se zabývá vývojem a výrobou potravinových doplňků určených pro zvláštní výživu. Do týmu údržby hledáme zkušeného technika, který bude mít na starosti servis a údržbu strojů. Nabízíme práci v čistém prostředí s moderními stroji a zařízeními.

    Náplň práce:
    - Provádění oprav a pravidelné údržby výrobních strojů či zařízení
    - Organizace, plánování revizí, oprav a údržby (vyhodnocování závad,
    opravy, objednávání běžných náhradních dílů)
    - Vedení harmonogramu oprav a údržby
    - Zajišťování a správa výrobně technické dokumentace
    Co od vás očekáváme
    - SOU/SŠ vzdělání technického směru
    - Zkušenosti v oblasti údržby a oprav technických zařízení
    - Znalost čtení technické výkresové dokumentace
    - Manuální zručnost a technické myšlení
    - Znalost práce na PC (MS Office- Excel, World)
    - Zodpovědnost a samostatnost, trestní bezúhonnost
    - Řidičský průkaz sk. B
    Co vám nabízíme
    - Pracovní smlouva na dobu neurčitou
    - Práce v jednosměnném provozu ( prac. doba 6:30 - 15:00 hod)
    - Odpovídající finanční ohodnocení
    - 5 týdnů dovolené
    - Roční prémie
    - Příspěvek na stravování

  • ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. Olomouc, Česká republika Plný

    · Informace · Olomoucká společnost zabývající se vnitrostátní a mezinárodní kamionovou dopravou přijme do svého týmu řidiče / řidičku kamionu. · Náplň práce: · -Přeprava materiálu a zboží dle objednávky na trase EU a Anglie · -Komunikace a spolupráce s dispečerem a ostatními pr ...