Laborant/ka Analytik - Horovice, Česká republika - CYMEDICA, spol. s r.o.

    CYMEDICA, spol. s r.o.
    CYMEDICA, spol. s r.o. Horovice, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající 29 let v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy, hledá vhodného kandidáta pro oddělení kvality, spolupracovníka/spolupracovnici na pozici:

    Laborant/ka Analytik

    Náplň práce:

    • Příprava vzorků k analýze
    • Provádění laboratorních testů fyzikálně-chemické analýzy HPLC/PDA
    • Zpracování výsledků prováděných analýz
    • Evidence analytického deníku, vypracování protokolů a podkladů pro propouštění surovin a přípravků
    • Spolupráce na systému zajištění a kontroly kvality
    • Zajištění údržby používaných přístrojů s cílem zajistit jejich správnou funkci

    Co očekáváme:

    • SŠ farmaceutického / chemického zaměření čí VŠ farmaceutické/ chemické /veterinární nebo přírodovědné vzdělání
    • Předchozí zkušenost práce v laboratoři s HPLC
    • Znalost práce na PC – Microsoft Office
    • AJ na intermediate úrovni
    • Komunikativnost, samostatnost, přesnost
    • Chuť učit se nové věci
    • Teamový hráč
    • Bezúhonnost

    Co nabízíme:

    • Zázemí stabilní společnosti
    • Motivační platové ohodnocení
    • Příspěvek na dopravu (30 minut autem z Prahy nebo z Plzně), vlakové nádraží 3 minuty od kanceláře
    • Firemní notebook, mobilní telefon
    • Stravenkový paušál, sick days, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
    • Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání- kurzy a školení
    • Příjemné moderní pracovní prostředí
    • Nástup možný ihned nebo dle dohody