Senior nákupčí v projektovém týmu - Pilsen, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Jsi zkušený/zkušená nákupčí v oblasti strategického nákupu? Máš komunikativní angličtinu a rád/ráda by si ji v práci aktivně využíval?

    Pokud hledáš novou výzvu a možnost získat zkušenosti v projektovém nákupu, tak hledáme právě tebe.

    Staň se důležitým článkem projektového týmu v zastoupení nákupního oddělení. Stačí nám poslat tvůj životopis.

    Popis pozice

    • nákup příslušného materiálu v rámci nových projektů
    • hlavní zástupce oddělení nákupu na projektovém řízení
    • výběr dodavatelů - ČR i zahraničí
    • koordinace nákladů na projektu
    • sledování termínů dodávek materiálu
    • provádění změn a nápravných opatření při nedodržení dodacích termínů
    • dodržování rozpočtu materiálových nákladů
    • sledování průběhu reklamací
    • komunikace s dodavateli
    • služební cesty za dodavateli

    Požadavky

    • ukončené vzdělání nejlépe SŠ technického zaměření
    • předchozí zkušenost ve strategickém nákupu - alespoň 2 roky
    • angličtina na pokročilé úrovni
    • ochota jezdit na služební cesty

    Nabízíme

    • nástupní mzda od Kč
    • 13. plat
    • měsíční bonusy k výplatě
    • příspěvek na dopravu
    • příspěvek na dovolenou
    • příspěvek na ŽP nebo penzijní připojištění
    • možnost využít závodního stravování (dotované)
    • 25 dní dovolené
    • sick days
    • vzdělávací a jazykové kurzy
    • důkladné zaškolení na pozici
    • flexibilní pracovní doba

    Požadované jazyky

    • Čeština