PLC programátor - Jihlava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Jihlava, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background
    Na plný úvazek

    Pro výrobní společnost, která je v současné době jedničkou ve svém oboru, hledáme kandidáty na pozici PLC programátora.

    Pokud jste zkušený programátor a hledáte příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, neváhejte nám zaslat váš životopis.

    Nástup možný ihned.

    Popis pozice:

    • Programování a oživování výrobních strojů
    • Úpravy PLC programů (v Tia Portále), případné opravy a servis zařízení
    • Úzká spolupráce s kolegy ve výrobě
    • Pouze občasné služební cesty

    Profil kandidáta:

    • Vzdělání technického směru
    • Angličtina nebo němčina na mírně pokročilé úrovni (úroveň B1)
    • Orientace v elektro schématech
    • Zkušenosti s programováním řídích systémů (znalost Tia Portalu velkou výhodou)

    Nabízíme:

    • Týden dovolené navíc
    • Flexibilní pracovní doba
    • Pravidelné zvyšování mzdy
    • 13. mzda
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
    • Cafeterie
    • Vzdělávání kurzy, školení

    NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Sickdays
    • Finanční bonusy / prémie
    • Pružná pracovní doba
    • Kafetérie
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na spoření / pojištění