TRAKTORISTA / opravář zemědělských strojů - Chomutice, Česká republika - AGRO Chomutice a.s.

    AGRO Chomutice a.s.
    AGRO Chomutice a.s. Chomutice, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Zemědělská společnost AGRO Chomutice a.s. hledá do svého týmu nového kolegu na pozici traktorista / opravář zemědělských strojů.

    Náplň práce

    • obsluha, údržba a opravy moderní zemědělské techniky,
    • řízení kolových traktorů Fendt,
    • provádění polních prací (zpracování půdy, hnojení, setí),
    • provádění sklizňových prací.

    Požadavky

    • min. vyučení v oboru souvisejícím s opravami zemědělské techniky,
    • řidičský průkaz sk. B, T,
    • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost,
    • ochotu akceptovat sezónnost zemědělských prací,
    • zájem o práci v zemědělské prvovýrobě.

    Co nabízíme

    • zázemí silné společnosti
    • pracovní poměr na dobu neurčitou
    • po odpracovaném roce příspěvek na penzijní pojištění (500,- Kč) a životní pojištění 3.600,- Kč za rok
    • obědy za 20,- Kč
    • roční prémie
    • věcné benefity ze zemědělské činnosti

    Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám životopis na e-mail , případně volejte na tel. číslo

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

    Benefity

    • Naturální výhody
    • Závodní stravování
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění