radiolog - lékař - Karlovy Vary, Česká republika - NIDO Group s.r.o.

    NIDO Group s.r.o.
    NIDO Group s.r.o. Karlovy Vary, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    NIDO Medical s. r. o. hledá pro své nově otevírané radiologické ordinace - zaměřené výhradně na diagnostiku pomocí DENZITOMETRU

    RADIOLOGY - LÉKAŘE

    PRACOVNÍ NÁPLŇ

    • Práce na radiodiagnostickém oddělení - ordinace denzitometrie
    • Popis výsledků denzitometrických vyšetření a další související úkony

    CO POŽADUJEME

    • Ukončené vysokoškolské vzdělání
    • Specializovanou způsobilost dle zák. č. 95/2004 SB. v daném oboru radiologie a
    • zobrazovací metody
    • Schopnost aktivního, samostatného jednání
    • Vstřícné chování a vystupování, pracovitost, spolehlivost a odpovědnost
    • Týmovou komunikaci
    • Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
    • Uživatelskou znalost práce na PC

    CO NABÍZÍME

    • Nástupní plat Kč
    • Nástupní bonus po uplynutí zkušební lhůty
    • Balíček firemních benefitů
    • 6 týdnů dovolené včetně 1 týdnu SICK days
    • Moderní pracoviště
    • Práce na plný, nebo částečný úvazek, možnost flexibility
    • Pracovní smlouva / práce na Živnostenský list
    • Možnost příspěvku na ubytování dle dohody a lokace
    • Možnost kariérního růstu v rámci nového konceptu ve skupině
    • Nenáročná práce bez stresu a bez nočních směn
    • Místo výkonu práce: Karlovy Vary
    • Pracoviště: Karlovy Vary
    • Ordinace od léta 2024
    • Termín nástupu - léto 2024 dle dohody

    Zájemci o nabízenou pozici mohou volat na tel.:

    Své CV zašlete na adresu:
    Těšíme se na setkání s Vámi

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Dovolená 6 týdnů
    • Sick days