Výrobní dělník - Pardubice, Česká republika - Personal fabric - agentura práce, a.s.

    Personal fabric - agentura práce, a.s.
    Personal fabric - agentura práce, a.s. Pardubice, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Personal Fabric- Agentura Prace, a.s. background
    Na plný úvazek

    O násHledáte zajímavou práci? Pokud jste zkušeným dělníkem, který má sílu v pažích, pak je tato pozice pro vás Práce s ubytováním. Nejedná se o automotive Co Vám můžeme nabídnout:

    • Po zkušební době mzda až 35.700,- Kč/měs. čistého včetně prémií a diet
    • Nástupní mzda až 34.900,- Kč/měs. čistého včetně příplatků a diet
    • Denní diety 333,- Kč
    • Čtvrtletní odměny až 4.000,- Kč podle plnění plánu
    • 7.000,- Kč za doporučení nového zaměstnance
    • Příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod.
    • Příplatek za noční směnu 40 Kč/hod.
    • Příplatek za přesčas přes týden 33 %
    • Příplatek za přesčas o víkendu 50 %
    • 25 dní dovolené
    • Zajištěné ubytování s příspěvkem
    • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
    • Možnost finanční zálohy
    • Možnost přesčasů

    Co budete dělat:

    • Obsluha stroje a zařízení
    • Manuální práce
    • Příprava a zpracování materiálu
    • Balení a expedice nových výrobků

    Co od Vás očekáváme:

    • Čistý trestní rejstřík (výpis z rejstříku trestu)
    • Min. výuční list
    • Řidičský oprávnění sk. B výhodou
    • Dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Finanční bonusy / prémie
    • Kariérní růst
    • Zálohy ze mzdy
    • Příspěvek na ubytování
    • Přátelské prostředí