Dělník výroby - Žatec, Česká republika - GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. Žatec, Česká republika

    před 2 týdny

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. background
    Popis

    Popis práce

    Průběžně hledáme nové kolegy na různé dělnické pozice ve výrobě. Během telefonického a následně osobního pohovoru Vám nabídneme konkrétní místo z aktuálně
    obsazovaných a na základě Vašich zkušeností.

    Náplň práce

    • Příprava armatury / betonování – obsluha daného pracoviště při výrobě železobetonových výrobků
    • Manuální práce s kovem / obsluha betonovacího zařízení

    Požadavky a předpoklady

    • Základní / učňovské vzdělání
    • Pečlivost a přednost
    • Ochota pracovat ve směnném provozu
    • Manuální zručnost

    Nabízíme

    • Práce na hlavní pracovní poměr
    • Firemní bonus
    • Dotované stravování
    • 25 dní dovolené
    • Odměny k životním a pracovním výročím
    • Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

    Kontaktujte nás

    • Prefa Žatec, s.r.o., Leoše Janáčka 1270, Žatec
      , tel.: , mobil:

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Nižší střední

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Stravenky
    • Dovolená 5 týdnů