Valeo Rakovník – Operátor výroby - Rakovnik, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Rakovnik, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáte stabilní zaměstnání? Nevadí vám práce ve výrobě? Udělejte změnu a staňte se operátorem výroby v automobilovém průmyslu v Rakovníku Výrobce automobilových klimatizací a řídících panelů Valeo Rakovník hledá operátory do výroby. Nabízí práci s nejnovějšími technologiemi, v čistém prostředí. S možností ve 3směnném nebo 4směnném provozu.

    Popis pozice

    • Manuální kompletace klimatizačních jednotek, ovládacích panelů a předních masek s aktivní mřížkou chladiče pro auta
    • Obsluha poloautomatizováné linky
    • Manipulace s hotovými výrobky knaskladnění
    • Vizuální kontrola kvality výrobků

    Požadavky

    • Manuální zručnost
    • Dobrý zdravotní stav
    • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (3směnný nebo 4směnný provoz)
    • Schopnost pracovat v týmu

    Nabízíme

    • Základní mzda Kč
    • Odměna za doporučení kolegy Kč
    • Půlroční bonus 8 000 Kč
    • Bonusy závislé na plnění norem – až 6 000 Kč měsíčně
    • Zdarma dopravu svozovými autobusy ze směrů Žatec a Louny
    • Příplatky za směnnost 10 Kč/hod. odpolední, 20 Kč/hod. noční
    • 25 dní dovolené + 5 dní flexi volna
    • Chutné obědy a večeře v závodní jídelně za 25 Kč
    • Důkladné zaškolení a jistotu zaměstnání v mezinárodní firmě
    • Pracovní obuv i pohodlný oděv

    Požadované jazyky

    • Čeština