Provozní elektrikář - Ceske Budejovice, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Ceske Budejovice, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background
    Na plný úvazek

    Obsazujeme pozici provozního elektrikáře na nové pracoviště vybavené moderní technologií v blízkosti Českých Budějovic.

    Popis pozice:

    • diagnostika a odstraňování poruch
    • spolupráce s kolegy napříč odděleními
    • provádění preventivní údržby

    Profil kandidáta:

    • výuční list (ideálně technického zaměření)
    • znalost elektroinstalačních materiálů a techniky
    • schopnost číst technické výkresy a schémata
    • ochota práce na směny

    Nabízíme:

    • mzda Kč/h dle zkušeností
    • osobní ohodnocení 15%
    • příplatky za směnnost nad rámec zákona
    • 13. plat a garance každoročního růstu mzdy
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvky na penzijní a životní pojištění
    • dotované závodní stravování
    • nástup do kmene společnosti

    Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, reagujte přes tlačítko "odpovědět" a přiložte svůj životopis.

    NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Finanční bonusy / prémie
    • 13., případně 14. plat
    • Příspěvek na spoření / pojištění