Asistent/ka prodeje značkové obuvi v OfficeShoes na HPP - Prague, Česká republika - Shoebox CZ s.r.o.

    Shoebox CZ s.r.o.
    Shoebox CZ s.r.o. Prague, Česká republika

    před 3 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Jeden z největších prodejců obuvi prémiových značek Shoebox CZ s.r.o. a provozovatel úspěšného řetězce prodejen Office Shoes a Destroy stores v České republice hledá v souvislosti s plánovaným rozšiřováním služeb, prodejen a sortimentu nové kolegyně a kolegy na pozici "Asistent/ka prodeje obuvi (Prodavač/ka) - Konzultant/ka prodeje" do zavedených, frekventovaných a oblíbených VIP prodejen značkové obuvi Office Shoes v Praze.

    Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání aktuálního životopisu / CV.

    Místo práce: Praha - OC Westfield Chodov, OC Centrum Černý most, ul. Na příkopě 31 (vedle ČNB)
    (prosíme, upřesněte v průvodním dopise, na které prodejně máte největší zájem pracovat)

    Termín nástupu: ihned nebo 29. dubna 2024
    Druh pracovního poměru: HPP - hlavní pracovní poměr
    Více o prodejnách na:

    Těšíme se na nové posily našeho týmu :-)

    Náplň práce:

    zákaznický servis (prodej značkové obuvi a módních doplňků)
    - péče o vzhled prodejny, doplňování zboží apod.
    - PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY (kompletní zaškolení)

    Co od Vás očekáváme:

    příjemné vystupování, prozákaznický přístup a komunikativnost
    - časová flexibilita, spolehlivost, pracovitost
    - ochota učit se novým věcem

    Co Vám můžeme nabídnout:

    zajímavou práci v příjemném prostředí a kamarádské partě ;-)
    - zázemí stabilní společnosti
    - HPP směny krátký/dlouhý týden (směna 12 hodin)
    - zaškolení a odborné vzdělávání pracovníků, produktová školení
    - možnost kariérního postupu
    - motivující finanční ohodnocení + provize a bonusy
    - stravenky v hodnotě 100,- Kč za každou odpracovanou směnu PLNĚ hrazené zaměstnavatelem
    - zajímavý bonusový systém k základnímu platu dle prodejních výsledků (provize z prodeje)
    - výrazné slevy na firemní zboží (značková obuv, luxusní módní doplňky, oblečení Tommy Hilfiger/Timberland)
    - pravidelný příspěvek na pracovní obuv (do cenového limitu prac. obuv zcela zdarma)
    - výroční finanční bonus
    - vánoční poukázky pro odběr firemního zboží zdarma
    - příspěvky na sport/volný čas
    - možnost odborné opravy obuvi pro zaměstnance zdarma
    - možnost přesčasů
    - hrazené občerstvení na pracovišti (káva, čaj, pitný režim)

    Zasláním osobních údajů uchazeč/ka (zájemce/kyně o práci) souhlasí se zpracováním a uchováním veškerých jí/m poskytnutých osobních údajů v nutném rozsahu, které poskytl/a společnosti Shoebox CZ s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se všemi relevantními předpisy, směrnicemi, nařízeními a GDPR. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat.

    Benefity

    • Finanční bonusy / prémie
    • Vzdělávací kurzy
    • Slevy na firemní zboží
    • Zálohy ze mzdy
    • Příspěvek na sport
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na volný čas
    • Přátelské prostředí
    • Občerstvení na pracovišti