Plánovač výroby s AJ - Karlovy Vary, Česká republika - INDEX NOSLUŠ s.r.o.

    INDEX NOSLUŠ s.r.o.
    INDEX NOSLUŠ s.r.o. Karlovy Vary, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    Náplň práce:
    Do přátelského kolektivu nadnárodní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí a zavedenou značkou hledáme kolegu/gyni na pozici Plánovač výroby, který/á bude hrát klíčovou roli v optimalizaci našich výrobních procesů. Přijměte tuto výzvu a zašlete nám svůj životopis, rádi se s Vámi spojíme a probereme detaily.

    • řízení oddělení plánování výroby, vedení týmu dispečerů výroby (malý tým), rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění
    • odpovědnost za plánování výrobních kapacit závodu, sledování plnění plánu výroby
    • pravidelné aktualizace a sdílení reportů a dat, denní komunikace s mateřskou firmou v Itálii v AJ

    Pracovní doba: 8:00–16:00

    Nástup je možná ihned, nebo dle domluvy.

    Nabízíme:

    • zajímavé platové ohodnocení (od Kč dle zkušeností)
    • příspěvek na doplňkové penzijní spoření
    • dovolená 5 týdnů
    • příspěvek na dopravu a ubytování
    • stravenky
    • vzdělávací kurzy, školení
    • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
    • bezúročná půjčka
    • úhrada nákladů spojených s pobytem dítěte ve školce
    • zvýhodněný telefonní tarif
    • jistotu zaměstnání v silné a stabilní společnosti
    • samostatnou a různorodou práci s možností profesního růstu
    • příjemné pracovní prostředí

    Požadujeme:

    • komunikativní znalost angličtiny nebo italštiny (B2)
    • odpovídající praxe v oblasti plánování výroby
    • znalost MS Excel, MS Office
    • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru