Pracovník úklidu kanceláře Lelekovice 9 č/měsíc - Brno, Česká republika - symetrie, s.r.o.

    symetrie, s.r.o.
    symetrie, s.r.o. Brno, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Zkrácený
    Popis

    Informace
    Jsme rodinná firma - sociální podnik symetrie. Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením. Je pro nás důležitý férový a osobní přístup ke každému zaměstnanci.

    Do našeho týmu nyní hledáme pracovnici pro denní úklid kanceláří v Lelekovicích u Brna.

    Co budete dělat?

    Pravidelný úklid svěřených prostor takto :
    jde o běžný úklid bez větší fyzické zátěže - vytírání, luxování, úklid sociálního zařízení a kuchňky, stíráníprachu vynášení košů atp.
    dopravní obslužnost: dobrá
    Co od vás očekáváme
    Co po vás požadujeme?
    - status invalidního důchodce 1.-3.stupně
    - spolehlivost a pečlivost
    - manuální zručnost a smysl pro detail
    - samostatnost, pozitivní přístup a chuť do práce
    - smysl pro čistotu a pořádek
    Co vám nabízíme
    Co nabízíme?

    - smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
    - práce na zkrácený úvazek na 10 hodin týdně : pondělí , středa , pátek vždy 9-12 hod
    - mzda 9 000 Kč měsíčně + odměny
    - nástup možný ihned
    - možnost rozšíření pracovního úvazku na 5 dní v týdnu - 20 odpracovaných hodin týdně za plat 14 tis. měsíčně
    Tato pozice je vyhrazena POUZE pro osoby v invalidním důchodu.