Obchodní zástupce - Ostrava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Jsme společností, která se věnuje prodeji strojních komponent a hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici obchodního zástupce. Budete mít možnost pracovat s našimi stávajícími zákazníky, a zároveň se ponořit do světa hledání nových obchodních příležitostí. Vaše obchodní dovednosti budou zde mít možnost rozkvést a prospět nejen našim klientům, ale také vám.

    Popis pozice

    • Aktivní lov nových obchodních příležitostí astarost oexistující zákazníky, přičemž připravíte podklady pro jednání aobchodní smlouvy.
    • Spolupráce na vývoji požadovaných produktů apřípadná adaptace na vhodné značky podle vašich dovedností.
    • Kalkulace cenových nabídek smožností vyjednávání se dodavateli.
    • Implementace propagace amarketingových akcí.
    • Precizní zaznamenávání vašich aktivit do systému apravidelný reporting.

    Požadavky

    • Minimálně středoškolské vzdělání (výhodné v oboru strojírenství).
    • Úspěšná praxe na obchodní pozici.
    • Zkušenost s alespoň částí našeho produktového sortimentu, jako jsou převodovky, hydraulické systémy aj.
    • Schopnost týmové spolupráce a aktivní přístup.
    • Platný řidičský průkaz skupiny B a aktivní řidič.
    • Komunikativní znalost anglického jazyka

    Nabízíme

    • Fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
    • Kvartální bonusy
    • Smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům
    • Občasný home office po domluvě s nadřízeným
    • 5 týdnů dovolené
    • Příspěvky na stravování
    • Příspěvky na penzijní připojištění
    • Příspěvky na volnočasové aktivity (Cafeterie/Multisport karta)
    • Flexibilní pracovní doba
    • Občerstvení na pracovišti
    • Pečlivé zaškolení
    • Pravidelné vzdělávání v oboru
    • Smlouva na HPP
    • Nástup možný ihned nebo dohodou

    Požadované jazyky

    • Čeština