Práce v bezpečnostní agentuře - Klášterec nad Ohří, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Klášterec nad Ohří, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří - průmyslová zóna Verne
    Místo výkonu práce je v Průmyslové zóně Verne I.
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Klášterec nad Ohří - průmyslová zóna Verne
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS
    Kontakt
    Kamila Novotná
    Směnnost :
    Náplň práce
    Jedná se o úklid výrobních prostor, jídelny, sociálního zařízení a šaten, strojové mytí.Odpolední směny, zkrácený úvazek cca 4 hod/denVLASTNÍ DOPRAVA NUTNÁ
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
    Výhodou
    předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
    Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
    rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
    Hodinová mzda: 130 Kč / hod
    Pracovněprávní vztah: HPP,DPP
    Požadujeme: Spolehlivost,Pracovní flexibilitu,Trestní bezúhonnost,Pracovitost,Samostatnost,Zaslání životopisu podmínkou
    Vzdělání: základní