Operátor výroby světlometů - Rychvald, Česká republika - DeLu WORK s.r.o.

    DeLu WORK s.r.o.
    DeLu WORK s.r.o. Rychvald, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Hledáme spolehlivého a zodpovědného pracovníka na pozici operátora výroby světlometů. Pokud máte zájem pracovat ve stabilním průmyslovém odvětví a máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo se chcete naučit něco nového neváhejte a volejte nebo nám zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

    Pracovní náplň, popis činnosti:
    Manuální práce u linky
    Montáž, kontrola a zajištění kvality výrobků
    Dodržování výrobních postupů a bezpečnostních standardů
    Co od vás očekáváme
    Ochota pracovat v 3 směnném provozu
    Manuální zručnost a preciznost
    Spolehlivost a odpovědný přístup k práci
    Schopnost pracovat v týmu i samostatně
    Co vám nabízíme
    Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
    Možnosti profesního rozvoje a školení
    Motivující platové ohodnocení
    Výkonnostní bonus až 3700 kč
    Příspěvek na stravování 55 %
    25 dní dovolené
    Možnost přesčasu
    Přátelské pracovní prostředí a příležitost být součástí dynamického týmu