Technik/Mechanik - Chomutov, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro dopravní firmu v Chomutově hledáme vhodného kandidáta na pozici Technika/Mechanika.

    Popis pozice

    • péče o svěřený vozový park cca 25 nákladních vozů
    • plánování a provádění STK CZ i DE a údržeb vozů
    • zajištění oprav vozů v externích servisech, komunikace se servisy
    • drobné opravy tahačů a návěsové techniky
    • řešení nastálých poruch a závad

    Požadavky

    • předchozí zkušenosti z obdobné pozice podmínkou
    • zkušenost s opravami nákladních vozidel
    • organizační schopnosti
    • německý, popřípadě anglický jazyk výhodou
    • uživatelská znalost PC
    • odolnost vůči stresu
    • časová flexibilita (pohotovosti střídající se po týdnu)
    • ŘP C + E
    • profesní způsobilost

    Nabízíme

    • zajímavá, rozmanitá a samostatná práce
    • stabilní zázemí silné společnosti
    • možnost kariérního růstu
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • dovolená navíc
    • Sick day
    • jazykové kurzy, školení
    • firemní telefon i pro soukromé účely
    • po dobu pohotovsoti k dispozici služební vůz

    Požadované jazyky

    • Čeština