Přípravář/rozpočtář staveb - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro středně velkou stavební společnost, která se zaměřuje na průmyslové, bytové a občanské stavby, hledám kandidáta pro přípravu staveb.

    Popis pozice

    • příprava technických, ekonomických a smluvních podkladů na základě rozpočtu a projektové dokumentace
    • příprava předávací dokumentace
    • příprava tendrů a následné vyhodnocování nabídek dodavatelů
    • zpracování skladby cen stavebních prací
    • spolupráce při realizaci zakázek
    • příprava základních parametrů smluv o dílo, dodatků...
    • organizace výběrů dodavatelů (spolu sprojektovým manažerem stavby)
    • částečné posuzování projektů (návrhy alternativních technických řešení)
    • komunikace se dodavateli, investorem, projektantem

    Požadavky

    • vzdělání se zaměřením na stavebnictví
    • praxe v přípravě alespoň 1 rok
    • znalost kalkulačních softwarů je výhodou
    • čtení a orientace v projektové dokumentaci

    Nabízíme

    • česká stavební společnost s dlouholetou tradicí
    • zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
    • týden dovolené navíc
    • příspěvek na sport
    • možnost zvýhodněného mobilního tarifu
    • stravné

    Požadované jazyky

    • Čeština